20.8 C
Скопје

ФОТО | Вака демантираат тие: Џеј Ло и Алекс се сè уште среќно заљубени, не се одделуваат еден од друг!

Со денови светските медиуми пишуваат дека музичката и филмска ѕвезда ја раскинала веридбата со поранешниот спортист, но нивните најнови фотографии го покажуваат спротивното…

Изминатата недела американските медиуми јавија дека дошол крајот на четиригодишната врска и двегодишната веридба на пејачката и актерка Џенифер Лопез и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез. Наводно за се е виновен поранешниот спортист, кој ја изневерил Џеј Ло со ријалити ѕвездата Медисон Лекрој. Но…

Парот, кој не се огласи по повод скандалозните пишувања во медиумите, вчера беше сликан заедно.

Папараците ги уловиле Џенифер и Алекс во Доминиканската Република и тоа во мометот кога тие заедно уживале во дворот од куќата во која се сместени додека латино дивата ја снима романтичната комедија „Shotgun Wedding“ во која игра со Џош Дамел. Познатиот пар се бакнувал, се смеел, се забавувал…


Се уште не е познато дали тие двајца навистина раскинале и се смириле или пак воопшто не дошло до тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gina Rodríguez (@libellerevista)

Поврзани вести

ФОТО: Дрејк сподели како ужива со својот син на „поинаква“ забава

Слободен Печат

Џорџ Клуни и колегите ќе отвараат филмско училиште со цел да го „размрдаат“ Холивуд

Слободен Печат

„34 години брачна идила“: Боба Живоиновиќ прозборе за бракот со Лепа Брена

Слободен Печат

Актерот Жарко Димоски ја промовираше новата песна „Танцувај со мене“ и неговата прва книга „Пеперутка“!

Слободен Печат

„Не попушта“: Принцот Чарлс нема намера да се сретне со Хари кога ќе пристигне во Лондон

Слободен Печат

Неготичанката Верица порачува: Немојте да го жалите моето дете со посебни потреби, за жалење се оние кои не ги прифаќаат овие деца, а со тоа ја пропуштаат и најчистата љубов!

Мими Стојановска

Остави Коментар