Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО) - Слободен печат

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Тешко е да се носи овој тренд, а да не се прејде границата на добриот вкус. На неа и појде од рака уште еднаш да воодушеви со стајлингот.

Блогерката Оливија Кулпо е вистински пример како треба да го носите овој тренд без грешка.

Парчињата од кожа се дочекани со големо воодушевување оваа сезона, а монохроматскиот аутфит може многу добро да изгледа ако се искомбинира на вистинскиот начин. Меѓутоа доколку ви се случи и најмала грешка ризикувате да направите вистински моден дебакл.

Со овој стил треба да бидете внимателни, а Оливија тоа маестрално го изведе. Ова заводливо издание одлично и прилега.

Кафената боја е класика која никогаш не излегува од мода и одлично им стои на сите. Изборот на салонки и торби во иста нијанса излезе како полн погодок.

Прочитај повеќе

Трендови во спалната соба: „Свет секс“ е главен хит во 2020 година!

Слободен печат

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Слободен печат

Експлицитни сцени кои им се тешки дури и на искусните актери: Оваа жена знае како да ги опушти

Слободен печат

ЛУКСУЗ НА МАЛДИВИТЕ: Еве како ужива Лепа Брена со семејството (ФОТО)

Слободен печат

Инстаграм модел ги покажа своите ГОЛИ гради на снег и ги израдува припадниците на посилниот пол (ВИДЕО)

Слободен печат

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × 4 =

Прочитај повеќе

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Романтични комедии од деведесеттите од кои никогаш нема да се заситиме (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралското семејство и прекарите: Меган Маркл добила понижувачка „титула“

Слободен печат

Еминем ја налути јавноста: Во нова песна на „неприфатлив“ начин пее за бомбашкиот напад на концертот на Аријана Гранде

Слободен печат

РИЈАНА ПРЕСЕЧЕ: Пејачката ја прекина тригодишната врска со милијардерот Џамил

Слободен печат

Чувајте го својот брак: Адвокатите велат дека јануари е „месец на разводи“

Слободен печат