20.8 C
Скопје

Tag : кулпо

Еспресо Мода

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Слободен печат
Тешко е да се носи овој тренд, а да не се прејде границата на добриот вкус. На неа и појде од рака уште еднаш да...
Еспресо Шоу биз

Најсексипилната жена во светот за 2019 уште еднаш ја оправда оваа титула (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната манекенка Оливија Кулпо (27) уживаше во магијата на романтичниот Париз, а со 4,3 милиони следбеници на Инстаграм ги споделува фотографиите кои ги оставаат без...