Најсексипилната жена во светот за 2019 уште еднаш ја оправда оваа титула (ФОТО)

Атрактивната манекенка Оливија Кулпо (27) уживаше во магијата на романтичниот Париз, а со 4,3 милиони следбеници на Инстаграм ги споделува фотографиите кои ги оставаат без текст.

Поранешната Miss Universe секојдневно објавува нова содржина, а на една од последните објавени фотографии позираше во мал црн фустан, парче облека кое секоја жена би требала да го има во својот гардеробер.

Оливија во прв план ги истакна своите долги нозе од кои тешко е да се тргне погледот и на кои уште многу дами им завидуваат.

View this post on Instagram

🕊🕊🕊🕊

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

🌷🌷🌷 @apmmonaco #apmmonaco #apmmonacopartner

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

Set today!!!! 👻

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

Shoulda worn a belt 🤪 @flightphotoagency

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

I call shotgun ‼️ @si_swimsuit

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

Little spoon 😝🥄 @si_swimsuit

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

Friday mood vs Monday mood 😕😕😕

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Прочитајте и...  Малото градско катче за перење и пеглање на Светлана

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат