ВИДЕО | Јокиќ и Марјановиќ се качија на столица во кафена на хитот на Ана Бекута

Фото:

Кошаркарите на Србија, Никола Јокиќ и Бобан Марјановиќ знаат да го искористат слободното време и по напорната сезона уживаат во одморот.

Двајцата кошаркари сеа беа снимени во кафеана во Сомбор каде што „лудуваа“ на песни од Ана Бекута која пееше во живо.

На социјалните мрежи се појави и снимка на која се качени на столица на песната „Бекрија“.

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 100 ДЕНАРИ

Видео на денот