Виц на денот: Дресирање

Една жена поминува низ паркот. Одеднаш од зад грмушката:
– Стој!
Таа застанува.
– Легни!
Таа легнува.
– Сврти се!
Таа се врти.
И одеднаш слуша на увото симпатичен глас:
– Госпоѓо, добра сте? Јас си го дресирам кучето, а гледам вие лежите.

Прочитајте и...  Мараја Кери со потресни детали од нејзиниот приватен живот: „Не можев слободно да се движам ниту во сопствената куќа“

Прочитај повеќе

Е, ова е домаќинка: Пејачката Сека Алексиќ прави ајвар и пие ракија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Одлични трикови кои ќе ви помогнат полесно да се справите со прашината во домот

Слободен печат

Мараја Кери со потресни детали од нејзиниот приватен живот: „Не можев слободно да се движам ниту во сопствената куќа“

Слободен Печат

Несудената правничка која стана секс симбол на филмското платно – Среќен роденден Моника Белучи!

Слободен печат

Моќен зачин: Популарен хербален лек кој го подобрува расположението и меморијата

Слободен Печат

На денешен ден е отпечатена првата книга која денес вреди 35 милиони долари

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Брижит Макрон ја засени првата дама на Литванија: Фустан и капут во совршена нијанса на сина боја! (ФОТО)

Слободен печат

Сестрата на покојната актерка Наја Ривера се преселила кај нејзиниот поранешниот сопруг

Слободен Печат

Шер: Духот на мојот покоен сопруг постојано се шегува со мене и поместува мебел низ нашиот дом

Слободен Печат

Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најново истражување: Коронавирусот не се пренесува од мајка на бебе преку доење

Слободен Печат

Интервју со Никица Кусиникова: Корупцијата стана прифатлив трошок, и тоа мора да го смениме!

Јасмина Кантарџиева Димков