ВИЦ НА ДЕНОТ: Добар виц - Слободен печат

ВИЦ НА ДЕНОТ: Добар виц

– Ало, полиција?
– Да, повелете!
– Ви се јавувам да ми кажете некој виц!
– Господине, ова е сериозна институција, ние работиме овде, немаме време за вицови!
– Хахаха, топ виц, поздрав!!!

Прочитајте и...  Почна владеењето на Водолијата, период на најсилна енергија и најголеми промени!

Прочитај повеќе

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Скромниот Бред Пит носел ознака со своето име „за секој случај“!

Слободен печат

Лудите диети на славните: Како слабееле Калас, Бајрон, Кафка…

Слободен печат

Овошје со најмногу и најмалку калории

Слободен печат

5Г ТЕХНОЛОГИЈА: Штетна по здравјето на луѓето или нуди подобри услови за живот?

Слободен Печат

Кралицата трипати се дотера во исто палто

Слободен печат

Остави Коментар

six + 10 =

Прочитај повеќе

Елен Деџенерис по смртта на Брајант: Живејте секој миг!

Слободен печат

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Слободен печат

Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Слободен печат

Наши миленици: Ари и Луна

Слободен печат

Кејт Мидлтон едвај ја задржа сукњата на себе: Во последна минута избегна катастрофа! (ФОТО)

Слободен печат

15 гастрономски тајни на најдобрите готвачи во светот

Слободен печат