Важно за читателите на „Слободен печат“!

Од понеделник, 5 октомври, „Слободен печат“ на зголемен број страници и со збогатена содржина.

Понеделник – ЕНИГМО, шанса да ги решите сите проблеми и вертикално и хоризонтално

Вторник –  ЖЕНСКИ ПЕЧАТ, страници посветени на творештвото на жените

Среда – ЗДРАВЈЕ, прочитајте на едно место сѐ што треба да знаете за здравјето

Четврток – ПЛАТО, лични ставови за политиката како заедничка судбина

Петок – ТВ ПРИЛОГ, настани и емисии – што ќе гледате во следните седум дена

Сабота – КУЛТУРЕН ПЕЧАТ, за настаните и личностите од најважниот дел во општеството.

Читајте нѐ!

Прочитајте и...  Предлог на француската Влада: Вонредна состојба до 16 февруари во 2021 година

Поврзани вести

ВИДЕО: Од што заболуваат американските дипломати во Русија и Куба? Сè започнува со губење на слухот

Маријана Митровска

Уште еден велешанец ја загуби битката со коронавирусот

Слободен печат

Детали: Волонтерот кој умре на тестирањето на Оксфорд вакцината, примил друга вакцина

Слободен печат

Алиев: Азербејџан презеде контрола над 22 места во Нагорно-Карабах

Слободен печат

Рамадани: Изјавата на Каракачанов е сериозна, но и апсурдна

Слободен печат

Нагорно Карабах останува воена зона: Турција е подготвена да испрати војска во Азербејџан

Слободен печат

Остави Коментар