-4 C
Скопје

Уште едно ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО од спалната на Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ја напушти Србија, а на фановите им се пофали како ужива на рајско место во бикини кое едвај ги покрива најинтимните делови. Дека одморот и годи, покажуваат фотките и видеата кои постојано ги објавува.

Пејачката во седечка положба во спалната соба од хотелот каде престојува направи видео снимка која ја прикачи на Инстаграм. Фановите мислат дека ова видео е посветено на некој маж.

принтскрин

Ова е еден од најминијатурните костими за капење кои сме ги виделе.

Жешките сцени не се далеку од еротика, а пејачката само пред неколку дена се пофали со освежување и на својата фризура. Додека се снимала, таа нежно „ги местела“ купачите, преминувајќи со раката по одделни делови од своето тело.

ЈК очигледно вложила многу труд за кадрите од летувањето да изгледаат вака беспрекорно.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 30/12/2019 - 07:19 at 07:19

Без коментар што велат старите Џадија со тапија!

Reply

Остави Коментар