БЕЗ ШМИНКА, направи ГОЛЕМА промена! Карлеуша ПОВТОРНО шокира – ваква не сме ја виделе! Коментарите не запираат! (ФОТО)

принтскрин

Карлеуша со нов стајлинг! Добра или лоша одлука?

Поп дивата Јелена Карлеуша уште еднаш успеа да ја шокира јавноста.

Овој пат она со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм сподели слика од салон, а на прв поглед, речиси никој не препозна дека тоа е всушност она.

– Без шминка, без сини очи. Само јас и мојата омилена фризура – напиша Јелена.

Коментарите започнаа да се нижат без престан, а мислењата за новиот изглед се поделени. Што мислите вие?

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот