Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија? – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЕспресоШоу биз

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Принцот Вилијам беше познат по неговата бујна коса и навистина шармантен изглед, но пред десетина години тој започна да ја губи косата.

Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата.

Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не би си дозволил да се доведе во таква ситуација, па затоа превентивно редовно пие таблети кои ја згуснуваат и негуваат косата и го превенираат нејзиното опаѓање.

Принцот Вилијам беше познат по неговата бујна коса и навистина шармантен изглед, но пред десетина години тој започна да ја губи косата

„Може ли да зборуваме малку за Вилијам? Вашиот иден крал си дозволи да ја изгуби косата. Па, тој ли ќе биде крал на Англија?“, изјави актерот.

JOHN KIRK-ANDERSON

Изгледот на Вилијам, наводно, драстично започнал да се менува по влегувањето на Кејт Мидлтон во неговиот живот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close