Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата.

Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не би си дозволил да се доведе во таква ситуација, па затоа превентивно редовно пие таблети кои ја згуснуваат и негуваат косата и го превенираат нејзиното опаѓање.

Принцот Вилијам беше познат по неговата бујна коса и навистина шармантен изглед, но пред десетина години тој започна да ја губи косата

„Може ли да зборуваме малку за Вилијам? Вашиот иден крал си дозволи да ја изгуби косата. Па, тој ли ќе биде крал на Англија?“, изјави актерот.

JOHN KIRK-ANDERSON

Изгледот на Вилијам, наводно, драстично започнал да се менува по влегувањето на Кејт Мидлтон во неговиот живот.

Прочитајте и...  Во Њујорк во последните шест часа на секои три минути има нова жртва од коронавирусот

Прочитај повеќе

Носете маски, не носете маски, држете растојание, туркајте се во автобуси…!

Љубиша Николовски

Трагикомично e сега да се апелира да се купуваат македонски производи

Весна Дамчевска

Во Њујорк во последните шест часа на секои три минути има нова жртва од коронавирусот

Слободен печат

Сопругот на Анета Мицевска од група „Молика“ доби казна затвор од 2 години и 6 месеци!

Слободен печат

Со БЕ СЕ ЖЕ вакцината, против коронавирусот

Слободен печат

Што прави италијанската мафија за време на коронавирусот?

Дејан Андоновиќ

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Цело време погрешно ги носиме хируршките маски: Ако сакате да се заштитите мора да ја носите обратно

Слободен печат

Трамп престави нов тест за коронавирусот: Позитивен резултат се добива за само пет минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Земјата за која вратите на СЗО се затворени: Успешна против коронавирусот, но претставува политички „трн“

Слободен печат

Не ќе да е спринт, туку маратон

Сашо Орданоски

14 дена: Како да се самоизолирате ако се сомневате дека сте заразени со коронавирус, а живеете со семејството

Слободен печат

„Јога со Моди” – Индискиот премиер објавува видеа од карантин

Слободен печат