Супермоделот Ешли Грем роди синче

Ешли Грем се пофали на Инстаграм за новиот член на семејството.

Плус сајз моделот Ешли Грем и нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин во саботата добија син. Два дена уживаа со бебето во тајност, а потоа среќната вест ја објавијa на својот Инстаграм профил.

Грем не откри други детали за раѓањето на синчето, а не го објави ниту името на момчето.

„Во саботата во 18:00 нашите животи се променија на подобро“, објави парот.

„Ви благодрам на сите за вашта љубов и поддршка во ова неверојатно време“, се обрати Ешли кон пријателите по низа честитки.

Грем е плус сајз модел, а во текот на целата своја кариера ја истакнуваше убавината на женското тело и како жените не би требало да се срамат од својот изглед. Со тоа продолжи и во текот на бременоста објавувајќи голи фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Посветете се на менталното здравје: Физички симптоми кои ги предизвикува осаменоста

Слободен Печат

Доста е, ми треба мир: Пејачката Анабела се повлекува од музиката и јавниот живот!

Васко Спасоски

Легендарната Софија Лорен по 11 години се враќа на филмското платно!

Слободен Печат

Покрај тоа што кажува добри вицеви, Сашко Коцев знае да биде и романтичен: Актерот со фотка од него и сорпугата Смиљана ја одбележа годишницата од бракот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пиел по 50 кафиња на ден: Најчудните навики на познатите писатели!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Стручњаците предупредуваат: Сонот е пресуден за здравјето на мозокот!

Слободен Печат

Цеца Ражнатовиќ денеска беше на судење со Јелена Карлеуша со чанта од 2.300 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали се сеќавате на футуристичкото семејство „The Jetsons“? Првата анимирана серија во боја на тв-мрежата ABC (ВИДЕО)

Слободен Печат

Пејачката Сара Мејс позира во интересен фустан со висок шлиц (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие 4 работи кои ги имате во вашиот плакар, треба редовно да ги менувате за да го заштитите здравјето!

Слободен Печат

Сицилија дава по 3.000 евра за младенците што ќе се венчаат на островот

Слободен печат