Српската блогерка позира топлес, а траги од бикини некаде нема: Дали е ова нејзината најжешка фотка ова лето? (ФОТО)

 Најпознатата српска инфлуенсерка Зорана Јовановиќ – Зоранах ова лето го поминува надвор од границите на Србија.

Таа моментално е на познатиот грчки остров Миконос, каде летува заедно со своите пријатели, меѓу кои и репрезентативецот на Босна и Херцеговина, Ермин Бичакчич.

Зоранах и од таму е доста активна на социјалните мрежи, пред се на Инстаграм, каде досега ја објави најжешката фотографија ова лето.

Имено, на фотката се гледа како Зоранах ужива на базен кој е дел од една скапоцена вила.

Таа легнала на душек за вода, го соблекла горнот дел од бикинито и во преден план доаѓа нејзиниот секси задник во танга.

Повеќе од очигледно е дека траги од бикини нема никаде, па тоа повеќе од јасно е дека Зоранах преферира да се сонча гола…

Прочитајте и...  Почетокот на Алцхајмеровата и Паркинсонова болест се забележува во очите

Фотографијата може да ја погледнете ТУКА.

Поврзани вести

Белграѓанки унаказени во козметички салон: Изгледаме како жртви на пожар

Слободен Печат

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Остави Коментар