18 C
Скопје

Спасете ги старите, искинати, извалкани или пропаднати обувки – Супер трикови кои ќе ве воодушеват! (ВИДЕО)

Ќе заштедите многу пари, а притоа ќе уживате…

Сите имаме барем еден пар обувки кои долго ги носиме, но со тек на време пропаднале. Сепак, иако сме ги носеле со години, кога еднаш ќе се врземе за нив, би направиле се да можеме да ги спасиме и повторно да ги носиме.

Со неколку одлични трикови, дури и тоа е можно – ќе го спасите омилениот пар обувки без оглед дали се искинати, извалкани или едноставно сакате да ги претворите во нешто друго и помодерно.

Погледнете што се можете да направите за вашите обувки и употребете некој трик …

 

Прочитајте и...  ФОТО+ВИДЕО | Еве како ќе изгледа првиот хотел во вселената

Поврзани вести

Славните под обвиненија за силувања: Тој беше предатор, а јас бев девојче

Слободен печат

Џоди Комер и Хоакин Феникс во новиот филм за Наполеон

Слободен печат

Што не треба да се јаде и пие кога се земаат антибиотици?

Слободен печат

Дино Мерлин: Поради тешката болест бев како билка

Слободен Печат

Британски таблоид треба да и исплати отштета од половина милион евра на Меган Маркл

Слободен печат

ФОТО | Бритни Спирс објави емотивна фотографија: По долго време повторно ги покажа синовите

Слободен печат

Остави Коментар