„Само силиконите останаа на тебе“: Фановите ја „подбраа“ Ана Николиќ поради нејзиното слабеење! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Ана Николиќ како да не престанува да слабее, па поради тоа и понатаму е мета на критика поради новиот изглед.

Ана објави фотка на која позира во длабоки црни лакoвани чизми кои се скоро до препони, а тоа го искомибинирала со долга кошула која „паѓала“ по неа…

Исто така, Ана го покажа и деколтето, но многумина и забележаа за „болно слабиот изглед“.

Фото: Инстаграм

„Сташно ако чита коментари и понатаму ја боли уво. Допрва е страшното… Те молам Ана, поради детето води сметка за здравјето. Болно си слаба сега. Те боли уво за нас и коментарите, но те молам поради себе и малечката среди се“ – и напишала една нејзина обожавателка.

Прочитајте и...  Виц на денот: Фамилијарна

„Грозно… Немој да се лутиш, но ние ја сакаме Ана, а не ова“, „Анчи, јас те обожавам, но само нос, уста и две цевки спуштени до земја“, „Тажно, напатено, преслабо“, „Коска и кожа, само силиконите останаа“ – беа дел од останатите коментари под фотографијата.

Поврзани вести

Едноставни грешки што можат да го уништат јадењето

Слободен печат

На снимањето на последниот „Џејмс Бонд“, за „Кока-кола“ се потрошени неверојатни 65.000 евра

Слободен Печат

Џеф Бриџис откри дека има рак: „Болеста е сериозна, но прогнозите се добри“

Слободен печат

ВИДЕО: Колкава е опасноста да се заразите со корона кога седите на иста маса со заболен од ковид-19?

Слободен Печат

„Номен ест омен“: Се викате Ана или Александар или имате блиски со овие имиња? Прочитајте го значењето

Слободен печат

Дневен хороскоп за 20 октомври: Има денови кога нештата едноставно не функционираат како што треба

Слободен печат

Остави Коментар