8 C
Скопје

Tag : ана николиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ ужива во луксузниот одмор, додека Раста е во затвор! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката Ана Николиќ изгледа решила да отпатува на луксузна дестинација за да ги фати зраците на сонцето и да ужива покрај базен. Ана во проѕирна...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ е навистина згодна откако ослабе, но погледнете ја нејзината мајка во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Ана Николиќ е доста активна на социјалните мрежи, а во една прилика покажа дури како изгледа нејзината мајка. Имено, таа на Инстаграм објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ ги шокираше обожавателите со фотографија од младоста: Никогаш не требаше да го направиш тоа!

Слободен Печат
Српската пејачка Ана Николиќ реши да сподели фотографија од некои стари денови со своите обожаватели на Инстаграм и да им покаже како изгледала во младоста...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Само силиконите останаа на тебе“: Фановите ја „подбраа“ Ана Николиќ поради нејзиното слабеење! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Ана Николиќ како да не престанува да слабее, па поради тоа и понатаму е мета на критика поради новиот изглед. Ана објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Ана Николиќ „случајно“ го покажа задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста.Темата е секогаш иста – нејзината тежина! Прво беше буцка, па потоа изгуби дури 70 килограми и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ: Требаше да се занимавам со друга професија, но моите родители рекоа „не“

Слободен Печат
Ана Николиќ (41) со години е една од најпопуларните српски пејачки. Сепак, како што вели таа требало да се занимава со друга професија, но нејзините...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Знае како да ги „запали“ социјалните мрежи: Ана Николиќ позира покрај базен (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Ана Николиќ (41) веќе подолго време е во центарот на вниманието на јавноста поради физичкиот изглед. Мислењата на нејзините многубројни следбеници на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Кријам солзи…“: Ана Николиќ со само неколку реченици направи хаос на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Откако се врати во најдобро светло на музичката сцена, Ана Николиќ не престанува да ги изненадува своите фанови… Овој пат таа позираше во спортско-елегантна комбинација,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите на Ана Николиќ се брутални: Жено, оди на лекар додека не е доцна! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Ана Николиќ (41) веќе некое време е во центарот на вниманието поради физичкиот изглед. Мислењето на нејзините многубројни следбеници е поделено –...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Градникот ѕирка од деколтираниот фустан на Ана Николиќ: Познатата пејачка повторно провоцира! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ана Николиќ често предизвикува внимание кај јавноста, а истото го направи и сега. Имено, пејачката објави фотографија на која позира на среде улица. На себе...