Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Не е тајна дека Опра Винфри од самиот почеток е на страната на принцот Хари и Меган Маркл, а во медиумите кружеа гласини дека со нив има навистина силно пријателство. Но, сега нивниот однос би можел да е во криза.

Всушност, според информациите од „Women’s Day“, Опра е лута, бидејќи поранешниот кралски пар после заминувањето од кралското семејство ќе го даде првото интервју кај водителката Елен Деџенерис, а не кај неа.

„Опра беше убедена дека првото интервју со нив после напуштањето на кралското семејство ќе го добие таа. Со Хари заедно работеше на продукцијата за документарецот во врска со важноста на менталното здравје, а вложи и огромен труд да се спријатели со мајката на Меган Маркл. Но, доколку Елен навистина прва им направи интервју, тогаш целиот тој труд ќе ѝ падне во вода“, рекол анонимен извор близок на Опра.

Но, извор од кралската палата за „People“ рекол дека војводите од Сасекс не биле повикани на интервју и гостување во шоуто на Елен Деџенерис, но и дека во брзо време нема да разговараат во врска со причините за напуштањето на кралското семејство.

Прочитајте и...  Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски