• елен деџенерис

ФОТО+ВИДЕО Цел свет шокиран од однесувањето на Меган: Пие млеко од детско шише и сака „жешко“

Меган Маркл ја изненади јавноста пиејќи млеко од бебешко шише за време на скриената камера и нарекувајќи се себеси „мајка која сака луто“. Меган Маркл гостуваше во емисијата на Елен Деџенерис и по тој повод зборуваше за среќниот живот во Калифорнија со принцот Хари и со децата. Меѓутоа, никој не очекуваше да ја види војвотката …

ФОТО+ВИДЕО Цел свет шокиран од однесувањето на Меган: Пие млеко од детско шише и сака „жешко“ Read More »