Tag : елен деџенерис

Магазин Магазин слајдер Сцена

Елен Деџенерис без најава им ги намалила платите на вработените за дури 60 проценти!

Слободен печат
Познатата водителка Елен Деџенерис, за да се заштити од коронавирусот, своето шоу го води од дома, но иако емисијата се реализира исто како и порано,...
Магазин Сцена

Елен Деџенерис се пошегува дека луксузната вила ѝ е како затвор и доби остри критики

Слободен печат
Откако во самоизолација помина три недели со сопругата Портиша де Роси (47), Елен Деџенерис (62), во една од своите емисии се пожали на моментната состојба....
Магазин

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен Печат
Не е тајна дека Опра Винфри од самиот почеток е на страната на принцот Хари и Меган Маркл, а во медиумите кружеа гласини дека со...
Забава Магазин

Денес е „тешка“ 450 милиони долари, но како тинејџерка Елен Деџенерис поминала низ вистински пекол!

Слободен печат
Од стенд-ап комедија, преку позјамување на својот глас за цртани-филмови, до водителка на популарни емисии, миленичката на јавноста, Елен Деџенерис на светот му ги откри...
Забава Магазин

Елен Деџенерис по смртта на Брајант: Живејте секој миг!

Слободен печат
За време на нејзината емисија, Елен Деџенерис со емотивен монолог, ги потсетила сите гледачи да го „слават животот“. Болка од загубата на пријателот По ненадејната...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Фотката на Џенифер Анистон и Елен Деџенерис го запрепасти светот: Сочен бакнеж кој никој не го очекуваше!

Слободен печат
Тие две се долгогодишни пријателки, ама најдоа начин да го изненадат цел свет и тоа со бакнеж! Елен Деџенерис ја угости својата пријателка Џенифер Анистон...
Еспресо Шоу биз

„Човек мора да живее од нешто“: Бред Пит откри што работел пред да стане познат (ФОТО)

Слободен печат
Бред Пит (55) веќе со децении важи за еден од најпознатите светски актери и веруваме дека не постои човек на планетава кој не слушнал за...
Еспресо Шоу биз

ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС: Очувот ме допираше кога имав 15 години и глумеше дека е доктор

Слободен печат
Водителката Елен Денеџерис неодамна проговорила за сексуалното злоставување што го доживеала како тинејџерка. Во интервјуто за „My Next Guest Needs No Introduction“, на водителот Дејвид...