Познатата водителка во емисија во живо имаше мал „инцидент“ со облеката! (ФОТО)

Познатата италијанската водителка Барбара Франческа Овиени имаше мал „инцидент“ со облеката за време на емисија во живо, поради што се најде во центарот на вниманието на медиумите.

Барбара како секогаш изгледаше гламурозно во бел фустан со висок шлиц додека беше домаќин на шоу посветено на фудбалот и сè помина според планот.

Но, во еден момент, фиксирајќи го фустанот што го носеше, таа го крена премногу високо и ја покажа својата долна облека.

Фото: Фејсбук

Сепак, никој не ја обвини, а машкиот дел од публиката би сакал оваа сцена да се повтори уште неколкупати.

 

Прочитајте и...  Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат

Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Слободен Печат