Поставил камера за да види кој му го краде зеленчукот, „пукнал“ од смеење кога ја видел снимката (ВИДЕО)

Дабарот крадец е потенцијална интернет ѕвезда. Кога еден корисник на YouTube забележал дека некој му краде зеленчук од дворот, поставил камера за да го фати крадецот.

Нормално, тоа бил овој пресладок дабар.

Снимката како овој дабар јаде краставица е прегледана повеќе од 400 илјади пати на YouTube, а дабарот доби и свој канал кој веќе има повеќе од илјада претплатници.

„Најсладок крадец некогаш“, коментираа многу љубители на животни.

Освен во кражба на краставици, фатен е и како краде црвени и зелени домати.

Прочитајте и...  Маргот Роби официјално стана актерката со најмногу понудени улоги во Холивуд: Таа е најактивна на сцената во последните 5 години!

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 06.06.2020: Погледнете каков ден ве очекува!

Васко Спасоски

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат