НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Доцнел на траект па се обидел да направи нешто што се гледа само на филм! – Слободен печат
ЗабаваМагазин

НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Доцнел на траект па се обидел да направи нешто што се гледа само на филм!

Возачот на камперот кој доцнел на траектот одлучил да ја искористи затворената рампа и да се „лансира“ на бродот.

Обидувајќи се да го фати траектот кој тргнал од брегот, возачот на камперот дал гас до крај, а она што следело може да се види само на филм.

Снимката со кобни последици доаѓа од Канада. Возачот на камперот кој доцнел на траектот одлучил да ја искористи затворената рампа и да се „лансира“ на бродот.

Во тоа успеал, но поради јачината на ударот во површината на бродот, за жал, починал. За среќа патниците на бродот на време го забележале „летачкиот кампер“ и се тргнале, па освен возачот друг никој не бил поврден.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close