Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Овен

Брзо ги „намирисуваат“ лажговците и ја откриваат вистината. Нема да застанат сè додека не ја откријат вистината која се обидовте да ја скриете од нив. Можат да бидат и брутални и да ви кажат и дури и повеќе од лошите работи кои ги мислат за вас, затоа не задевајте се со нив, а не обидувајте ниту да ги излажете.

Бик

Спремен е да даде сè од себе во моментот кога ќе помисли дека некој го изневерува или го лаже. Тогаш станува многу упорен. Толку упорен што на крај лажгото сам ќе се фати во стапицата. Не си поигрувајте со нервите на биковите, тие имаат искрено срце и голема храброст, па лесно ги препознаваат оние кои мислат дека им сковале некаков план.

Прочитајте и...  ВИДЕО | ПМГ колектив и Принцес Донатсу ги споија силите: Слушнете како звучи синглот „Принцеза“

Близнаци

Тие одлично лажат, затоа ги препознаваат сличните на нив. Близнакот ќе ве познае по покретите, по начинот на кој ги изговарате речениците, како го мрдате телото или пак каов ви е изразот на лицето. Близнаците исто така се одлични лажговци па при препознавање на лажгото всушност се бараат себе си.

Поврзани вести

Џорџ Клуни прозборе за семејниот живот и новите хобија за време на пандемија

Слободен Печат

Зошто некои лица кои прележале ковид-19 не можат да јадат кромид?

Слободен печат

Менди Мур и Тејлор Голдсмит станаа родители

Слободен Печат

Ова е препорачаната количина на црвено месо што можете да ја консумирате во еден ден

Слободен печат

Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен сопруг: „Мустафа не плаќа алиментација повеќе од две години“

Слободен печат

ВИДЕО | Брук Шилдс ја скрши бутната коска: Сподели видео на кое се обидува да оди

Слободен печат

Остави Коментар