Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинМода

Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО)

Погледнете го модниот избор на Ева Лонгорија, изгледа фантастично, а мора да признаеме дека и неверојатно добро и стои жолтата боја.

Една од најатрактивните жени во светот освојува не само со изгледот, туку и со стилот на облекување…

Ева Лонгорија (44) гостуваше во една емисија во склоп на промотивната турнеја на новата серија „Grand Hotel“, а за таа прилика понесе ефектно жолто одело кое е во тренд оваа пролет или лето.

профимедиа

Имено, актерката жолтото сако и пантолони со популарниот „цигарет“ крој ги искомбинира со бела маица, додека елегантниот стајлинг го заокружи со сандали во кафено-кремаста нијанса на висока потпетица.

Во текот на позирањето пред фоторепортерите таа не ја тргна насмевката од лицето.

профимедиа

Покрај неа, и пејачката Деми Левато во овие топли денови ужива во жолто одело, кое таа го искомбинира со црна блуза и црно мини здолниште.

View this post on Instagram

And it was all yellow 💛✨

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close