18.8 C
Скопје

Tag : лонгорија

Еспресо Шоу биз

Еве што се крие под шминката: Ева Лонгорија без мејкап не ни наликува на убавицата од црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен печат
Дека ѕвездите се исти како нас и дека и тие имаат денови кога не изгледаат совршено, покажува фотографијата од Ева Лонгорија. За појавувањето на познатите...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ева Лонгорија во МОДЕЛ НА ПАНТОЛОНИ кои ќе ја одбележат есенската и зимската сезона (ФОТО)

Слободен печат
Доколку барате крој кој сигурно добро ќе ви стои и кој можете да го носите во речиси сите прилики, запрете со потрагата, имаме таков модел....
Еспресо Мода

Ева Лонгорија ги ЗАСЕНИ СИТЕ во жолтиот секси фустан (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Ева Лонгорија на “amfAR Gala” настанот дојде во фустан во кој ги засени сите присутни. Отворениот грб и прекрасното деколте дополнително ја истакнаа нејзината...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ева Лонгорија како модна инспирација: Фустани на кои ќе неможете да им одолеете (ФОТО)

Слободен печат
Една од најатрактивните жени во светот освен со изгледот, секојдневно не освојува и со својот стил на облекување. Фустаните кои ги носеше во последно време,...
Еспресо Мода

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол! (ФОТО)

Слободен печат
Ева Лонгорија (44) привлече големо внимание на хуманитарната свеченост на организацијата “Global Gift Foundation” во елегантен фустан. Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан...
Еспресо Шоу биз

ТИЕ СЕ НИВНАТА НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА: Успешни, остварени, богати, а овој совет од родителите добро го запомниле (ФОТО)

Слободен печат
Тие се успешни, остварени, докажани и богати личности. Цел свет ги сака поради нивните манири, но и поради талентот и харизматичноста. Мишел Обама и Ева...
Еспресо Жена Магазин Мода

Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО)

Слободен печат
Една од најатрактивните жени во светот освојува не само со изгледот, туку и со стилот на облекување… Ева Лонгорија (44) гостуваше во една емисија во...
Еспресо Шоу биз

Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Слободен печат
Актерката заблеска на првата вечера на познатиот кански фестивал, но потоа го искористи слободното време за да ужива со своето синче! Американската актерка Ева Лонгорија...