Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол! (ФОТО) - Слободен печат

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол! (ФОТО)

Ева Лонгорија (44) привлече големо внимание на хуманитарната свеченост на организацијата “Global Gift Foundation” во елегантен фустан.

Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан со миди должина кој ја следи линијата на телото, при што дојде до израз нејзината беспрекорна фигура.

профимедиа

Овој модел со својот крој малку потсетува на корсет, а горниот дел без прерамки создава срцевидно деколте.

Но, фустанот на Ева делува позгодно од корсет, а како единствен украс на фустанот светнаа трите големи копчиња.

профимедиа

Ефектното издание актерката го заокружи со црвени сандали на висока тенка потпетица, додека од модните додатоци избра округли обетки и децентен прстен.

Прочитај повеќе

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Слободен печат

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 × five =

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат