4 C
Скопје

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во неодамнешното интервју откри дека повеќе ја привлекуваат женските тела отколку машките. Имено, славната пејачка призна дека машките тела не ја возбудуваат толку многу како женските.

Поранешната Дизни ѕвезда, која е бисексуалка, вели дека сè се сведува на естетика.

„Девојките се многу позгодни. Сите тоа го знаеме“, изјави таа.

„Мислам дека со тоа можат сите да се сложат уште од античките времиња кога изработувале машки полови органи како скулптури“, додаде таа.

„Освен тоа, не сум толку заинтересирана, го сакам машкиот полов орган како уметнички предмет. Навистина го сакам тој облик, мислам дека одлично одговара на масата“, додаде таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

Младата пејачка својата куќа оваа година наместо со елка и лампиони ја украси со бројни секс играчки.

Прочитајте и...  Џулија Робертс и Џорџ Клуни во улога на разведен пар во новиот хит филм

„Ги купувам за себе, но на крајот ги користам за дизајн на ентериерот. Сексот и дизајнот на ентериерот одат рака под рака“, се пошегува таа.

Тоа не е првпат Мајли да користи вибратори за двојна намена.

„Кога ќе купам вибратор не го употребувам во спалната соба, бидејќи ми се допаѓа повеќе како тој изгледа на мојата маса“, изјави Мајли, која е позната по ексцентричните потези во животот.

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар