Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на задникот.

Шеесетгодишната поп икона на Инстаграм сподели видео на кое провокативно игра опкружена со млади мажи. На многумина им било непријатно дури и да ја гледаат.

принтскрин

Во една од снимките Мадона тверка завртена наопаку, стоејќи на рацете додека нозете ги потпрела на ѕид.

Пејачката на себе носела светлуцав фустан и мрежасти чорапи, додека околу вратот имала неколку златни гердани.

Мадона секогаш ги подржувала припадниците на геј заедницата, па ова случување го доживеа како своевидна прослава. Не ни можеше да се контролира во текот на славењето, па многумина коментираа како оваа временска пејачка се однесува како незрела тинејџерка.

 

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ВО ЊУЈОРК: Големото јаболко дише во знакот на „Pride” (ГАЛЕРИЈА)

Прочитајте и...  Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат