Непријатно Archives - Слободен печат

Tag : Непријатно

Забава Магазин

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Една мајка од САД ја менуваше пелената на бебето па доживеа непријатно изненадување кои ги насмеа сите присутни, но и бројни корисници на социјалните мрежи...
Еспресо Шоу биз

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Мадона целосно ја загубила главата во текот на затворањето на World Pride 2019 во Њујорк. Пејачката споделила видео на кое игра со карактеристично мрдање на...
Еспресо Здравје

Вашето тело мириса непријатно? Овој напиток ќе ви помогне да го решите тоа!

Слободен печат
Храната и пијалоците кои ги внесуваме во организамот влијаат на нашето здравје, расположение, но и на телесните мириси кои ги излачуваме преку пот, плунка или...