Лидија Вукичевиќ на 57 години како од мајка родена: Познатата актерка се опушти! (ФОТО)

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ (57) и понатаму важи за една од најзгодните жени на српската јавна сцена.

Дека годините се само бројка таа секојдневно докажува преку нејзините социјални мрежи. Таа воопшто не крие дека е горда на својот стас исто и како пред три децении кога имавме прилика да ја гледаме на филмовите и тв-сериите.

Иако сме можеле да ја видиме Лидија во провокативни изданија, се чини дека овој пат, односно со својата последна објава, таа отиде чекор понатаму…

Имено актерката била во посета на еден салон за убавина, каде се разбира, се соблекла скроз гола.

Таа го покрила само задникот со малечко пешкирче, додека останатите делови од телото буквано можеа да се видат од сите страни.

Прочитајте и...  Неверојатната трансформација на Клои Кардашијан, која ѝ го промени личниот опис (ВИДЕО)

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Карди Би со провокативна фотографија ја покажа новата тетоважа која се протега низ целото тело!

Слободен Печат

Легендарната серија „Секогаш е сончево во Филаделфија“ ќе ја посвети новата 15-та сезона на коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерот Двејн Џонсон присуствувал на раѓањето на сите свои ќерки: Жените се неверојатни битија!

Слободен Печат

Повторно хаос помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најстариот син на Лепа Брена го соопшто неговото повлекување од јавната сцена!

Слободен Печат

Старее ли оваа жена? Погледнете ја водителката Снеже Велков пред 10 години и сега – разлика нема! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Големата трансформација на Бен Афлек која се случи во врската со новата „Бонд“ девојка (ВИДЕО)

Слободен Печат

Северина се иселила од кај Игор: Кеба немоќен да ја задржи снаата дома! (ФОТО)

Васко Спасоски

Фудбалерот Волков го фотографирал задникот на Сандра Африка, но се правда дека не ја пратил никаде! (ФОТО)

Васко Спасоски

Емили му скокна на сопругот во раце, а тој едвај ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие чевли се неизбежен тренд за лето: Лесни, практични и се комбинираат со се! (ФОТО)

Слободен Печат

Анастасија Ражнатовиќ славеше роденден во домашни услови: Кога Цеца се фати за микрофонот сите кренаа раце! (ВИДЕО)

Васко Спасоски