Легендарната серија „Секогаш е сончево во Филаделфија“ ќе ја посвети новата 15-та сезона на коронавирусот! (ВИДЕО)

Тв-серијата „Секогаш е сончево во Филаделфија“, која веќе 15 години се емитува на малите екрани, во претстоечката 15 сезона ќе се занимава со пандемијата од коронавирусот, откри еден од авторите Роб Мекелхени.

Мекелхени исто така игра во овој ситком, заедно со Кејтлин Олсон, Глен Хауртон, Чарли Деј и Дени Девито.

Во разговор за NME, авторот потсетил дека една епизода со карантин веќе емитувале во седмата сезона на серијата.

„Всушност имаме епизода која се вика „Друштвото во карантин“, каде се наоѓаме во изолација во бар. Мислам дека тогаш наводно владееше грип во Филаделфоја. Не се грижете, кога ќе се вратиме, ќе се занимаваме со оваа тема на потполно нов начин“, изјавил тој.

Прочитајте и...  Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат