• серија

Официјално: Ова е моментално најгледаната серија во целиот свет

„Manifest“ е нова хит серија која по првичниот неуспех прерасна во најгледаната серија на Нетфликс во светот. Серијата првпат се емитуваше во 2018 година на „NBC“, а приказната започнува со група странци кои завршуваат на истиот лет од Јамајка до Њујорк. It’s official: Manifest is the #1 series on Netflix worldwide with over 57 million …

Официјално: Ова е моментално најгледаната серија во целиот свет Read More »