Колинда навива во транс, а двајца умираат од смеење (ФОТО+ВИДЕО)

Хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ синоќа во свој стил навивала за Хрватска на „Рујевица“ во Риека, на натпреварот кој Хрватска го доби со 3:1 и се пласира на ЕП, а снимката на која жестоко удира со рацете на „Во бој, во бој“ стана хит на Твитер.

„Навивачка. Овие момчиња кои и се смеат. Непроценливо“, напишал твитерџијата кој ја споделил хит снимката на која во близина на Колинда се гледаат и двајцата кои умираат од смеење.

твитер

Според снимката тешко е да се заклучи дали тие и се смеат на неа или на нешто друго, но целата ситуација е навистина интересна, а твитерџиите со своите коментари ја направија уште поинтересна. „Колинда навива во транс“, „И теби сам сит кафанооо“, се само дел од коментарите.

Прочитајте и...  Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Прочитај повеќе

Трката за титулата сè уште е отворена: Јувентус не го искористи подарокот од Лацио (ВИДЕО)

Слободен печат

Варди го спаси Лестер од пораз

Слободен печат

Кристијано Роналдо мисли на сè: Има и личен тренер за спиење

Слободен печат

Шоу на Конте по поразот од Болоња, еден час им се дерел на своите фудбалери

Слободен печат

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат

Наполи ја намали сумата која ја бара за Кулибали

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Актерката Миа Фероу проговори за состојбата на својата ќерка: Сега сите се добро, но тоа беше тешка борба во која Ковид е брутален!

Слободен Печат

Стативата и Зума го спасија Челси (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат

Ростов го презентира најдоброто од Тошевски (ВИДЕО)

Слободен печат

Македонското чудо од дете Тошевски направи милионски трансфер во Ростов

Слободен печат

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат