7 C
Скопје

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22 годишен син Дилан.

Неговиот татко се држеше до класиката и на црвениот тепих прошета во темно-сино одело и бела кошула, а неговиот син на себе го прикажа винтиџ стилот од 60-те години од минатиот век.

Иако Пирс Броснан е висок 186 сантиметри, неговиот син е за речиси цела глава повисок од него, па затоа и не не чуди фактот што се одлучил за манекенските води.

Освен тоа, Дилан е и талентиран музичар и член на бендот Raspberry Blonde.

Пирс е татко на четири деца, поточно четири сина. Неговата единствена ќерка почина во 2013 година од последици од рак на јајници.

https://www.instagram.com/p/B0SoJ6fJEds/?utm_source=ig_embed

Прочитајте и...  ФОТО | Сите ја обожававме секси „чуварката на плажа“ во деведесеттите: 30 години подоцна таа се уште изгледа неверојатно добро!

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар