Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Американската ријалити sвезда и инфлуенсерка Кајли Џенер (23) позираше во костим за капење „Диор“ и го запали интернетот со нови фотографии.

Имено, сезоната за сончање може да заврши, но не и за Кајли Џенер.

инстаграм

 

Најмладата милијардерка на светот објави три нови фотографии на својот инстаграм-профил на кои заводливо позира во секси бикини, а фановите останаа без зборови.

„Седми ден од есента“, напиша Кајли во описот на фотографијата на која изгледаше одлично „од глава до пети“.

инстаграм

Таа позираше на ултра голем луксузен кауч во нејзиниот дом и ги истакна сите облини на кои многумина ѝ завидуваат. Во преден план беа нејзините бујни гради и задник, а сите гледаа во тесниот струк и широките колкови. Таа носеше неутрална шминка и многу накит на себе, а долгата густа коса и падна на колковите.

Прочитајте и...  Што е душевен секс?

Со овие три заеднички фотографии таа собра повеќе од 17 милиони лајкови на Инстаграм, а позитивните коментари од обожавателите не изостанаа.

„Изгледаш одлично сестро“, „Го сакам ова бикини на тебе, толку си убава“, „Прекрасна си, но ми се допаѓаш и поприродно, без тие силикони и инекции“, „Совршена жена“, беа само дел од коментарите на Инстаграм .

инстаграм

Инаку, неодамна беше откриено дека Кајли постојано се расправа и се помирува со своето поранешно момче Тревис Скот (28), со кого ја има ќерката Сторми, а сега излегоа на виделина некои нови информации.

„Кајли и Тревис се уште се млади и размислуваат за своите следни чекори … Кајли дефинитивно сака повеќе деца, едноставно не е сигурна дали ќе биде со Тревис, но повторно, тоа може да се случи еден ден“, откри извор близок до нив.

Прочитајте и...  ФОТО+ВИДЕО: Тајната на костимот на Џеки Кенеди: Го носела дури 24 часа по атентатот на претседателот, а еве зошто е „под клуч“ до 2103-та година

Поврзани вести

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Остави Коментар