• кардашијанс

ФОТО | Незамислив луксуз: Кајли Џенер го покажа својот приватен авион

Кајли Џенер, најмладата сестра на кланот Кардашијан- Џенер, се здоби со големо богатство благодарение на својот бренд за козметика „ Kylie Cosmetics“. Оваа дваесет и тригодишна девојка е добро позната по својата љубов кон луксузот. Најмалата сестра Ким Кардашијан сака да троши, па се пофали на социјалните мрежи, каде има голем број следбеници, со луксузен …

ФОТО | Незамислив луксуз: Кајли Џенер го покажа својот приватен авион Read More »