Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Сер Елтон Џон (72) објави автобиографија под називот „Ме“, а таа е полна со разни пикантерии, па дури и со оние за најмоќната жена во Велика Британија – Кралицата Елизабета.

Станува збор за ситуација која се случила на прослава на која славниот пејач присуствувал, како и членовите на кралското семејство.

Кралицата во еден момент била принудена да му упати неколку „воспитни шлаканици“ на својот внук, синот на принцезата Маргарет (нејзината единствена сестра).

„Знам дека кралскиот јавен имиџ не ја покажуваа таа нејзина дива страна, но приватно таа знае да биде вистински уренбесна. Видов како му приоѓа на внукот и му вели да оди и да ја провери својата сестра, на која не и беше добро и се повелече во собата. Кога тој во неколку наврати се обиде да го избегне тоа, кралицата му удри неколку шлаканици. Немој (шлаканица) да се (шлаканица) расправаш (шлаканица) со мене (шлаканица), Јас сум (шлаканица) КРАЛИЦА!

Нејзиниот метод упали, а внукот се стрча да ја исполни нејзината желба.

„Кога тој отиде, ме виде дека гледам зачудено во неа, ми намигна и замина“, напиша Елтон Џон

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат