• кралица

Секој си го доби тоа што го заслужи: Вилијам и Кејт се селат во Виндзор, принцот Ендру „протеран“, Меган и Хари 15 минути средба

Големи промени може да се случат за Куќата на Виндзор ова лето, при што Вилијам и Кејт наводно ќе се преселат во Виндзор, додека принцот Ендру би можел да го замени Беркшир за Шкотска како дел од обидот да го обнови својот живот, пишува „Дејли мејл“. По семејните разговори околу неодамнешниот јубилеен викенд на кралицата, …

Секој си го доби тоа што го заслужи: Вилијам и Кејт се селат во Виндзор, принцот Ендру „протеран“, Меган и Хари 15 минути средба Read More »