Tag : внукот

Хроника

Дедо си го повредил внукот

Вчера во 16.40 часот во тетовската полиција е пријавено дека во тетовското село Селце, постар маж кој управувал автомобил си го повредил внукот. Станува збор...
Еспресо Шоу биз

ЦЕЦА ПОДГОВИ ЗЛАТНА КОЛЕВКА ЗА ВНУКОТ ЖЕЉКО! Сама ја креирала, а вреди илјадници евра!

Слободен печат
Иако семејството Ражњатовиќ ќе биде проширено во мај, кога снаата на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе го роди синот, подготовките полека започнуваат. Како што...
Ви Препорачуваме Магазин

Внукот на основачот на САТАНИСТИЧКАТА ЦРКВА проговори за растењето: Имам видено сè, ОД ОРГИИ ДО УБИСТВА

Слободен печат
Животот на Стентон Ла Веј бил сè само не обичен, а како дете видел речиси сè – од оргии до убиства. „Една летна вечер мојот...
Еспресо Шоу биз

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Слободен печат
Сер Елтон Џон (72) објави автобиографија под називот „Ме“, а таа е полна со разни пикантерии, па дури и со оние за најмоќната жена во...
Забава Магазин

Погледнете ја реакцијата на бабата која по грешка го изела колачето од канабис на внукот (ВИДЕО)

Слободен печат
Една баба стана интернет ѕвезда благодарение на снимката која веројатно ја снимил нејзиниот внук, и тоа откако таа по грешка го изела неговото колаче од...
Забава Магазин

ДЕДО (84) Е ИНСТАГРАМ ЅВЕЗДА! Му дозволил на внукот да го облекува, а сега го следат повеќе од 67 илјади луѓе! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот Јапонец Наоја Куди се вратил во својот дом за празниците и во вишокот слободно време се одлучил да направи мал експеримент со својот 84-годишен...
Еспресо Шоу биз

Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Слободен печат
Познатата македонска пејачка и водителка Сузана Турунџиева е пресреќа со својот неодамна добиен внук од својата ќерка Лора. Неколку пати досега изјави дека нејзиниот свет...