Tag : шлаканици

Еспресо Шоу биз

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Слободен печат
Сер Елтон Џон (72) објави автобиографија под називот „Ме“, а таа е полна со разни пикантерии, па дури и со оние за најмоќната жена во...
Останатo Спорт

ПОРАДИ ЛОША ИГРА: Тенисер самиот си удираше шлаканици! (ВИДЕО)

Слободен печат
Британскиот тенисер Енди Мареј забележа победа на стартот од Мастерс турнирот во Шангај против Хуан Игњасио Лондеро со 2:6, 6:2, 6:3. Лондеро го доби првиот...
Еспресо Шоу биз

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Мајките би направиле се за своите деца, а во случајот на мајката на Никол Кидман тоа подразбирало нејзината ќерка да и удира шлаканици за што...