18.8 C
Скопје

JUST ON TIME! – нов мирис кој ви носи свежина точно навреме

Ја барате тајната на машката привлечност? Не барајте повеќе. JUST ON TIME е нов мирис кој ги комбинира аромите на тиково, кедрово дрво и зеленило.

Опивачки ноти од темјан и миро предизвикуваат впечаток на идеален човек. Моќните инстинкти поврзани со мошус и килибар цветаат кога се мешаат со земјените ароми на ѓумбир, ванила и цимет. Завршува со акценти на мајчина душичка и лимон, носејќи ви свежина точно кога ви треба: JUST ON TIME!

Можете да гo најдете во сите поголеми дрогерии, парфимерии и маркети.

(комерцијален текст)

Поврзани вести

Ова се симптомите на меланом, а на еден речиси никој не обрнува внимание!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 22 јуни: Сфатете дека радоста е во малите нешта

Слободен Печат

Прием во лудница

Слободен печат

На денешен ден – 22 јуни

Слободен Печат

ВИДЕО | Познатиот југословенски киоск К67 беше поставен на Тајмс сквер во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе за дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

Остави Коментар