15.8 C
Скопје

Tag : килибар

Забава Магазин Магазин слајдер

JUST ON TIME! – нов мирис кој ви носи свежина точно навреме

Јасмина Кантарџиева Димков
Ја барате тајната на машката привлечност? Не барајте повеќе. JUST ON TIME е нов мирис кој ги комбинира аромите на тиково, кедрово дрво и зеленило....