ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Дејвид Бекам во друштво на оваа посебна дама го украде целото внимание на присутните на Вимблдон.

Многу познати личности се собраа на еден од најголемите тениски турнири – Вимблдон во Лондон.

Во публиката најголемо внимание предизвика Дејвид Бекам кој дојде заедно со својата мајка, но и актерката Мејси Вилијамс со дечкото Рубен Шелби.

Сепак големо внимание предизвика и сестрата на Кејт Мидлтон, Пипа Мидлтон која не ја тргна насмевката од своето лице.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close