Франц од Нокаут и неговата сопруга Ема во Лос Анџелес го прославија првиот роденден на Мелоди! (ФОТО)

Владимир Крстевски или попознат во јавноста како Франц од „Нокаут“, кој долго време живее надвор од Македонија, заедно со својата сопруга Ема и ќеркичката го живее американскиот сон во Лос Анџелес-Калифорнија.

Франц и Ема

Родендените се денот за кој секогаш знаат да објават фотографии на социјалните мрежи, а овој пат имаа специјален повод – првиот роденден на нивната наследничка, малата Мелоди.

Честитките за роденденот на Мелоди се редеа, а мама и тато од се срце и посакаа се најдобро во животот.

Прочитајте и...  Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски