6 C
Скопје

Tag : Мелоди

Магазин Магазин слајдер Сцена

Франц од Нокаут и неговата сопруга Ема во Лос Анџелес го прославија првиот роденден на Мелоди! (ФОТО)

Васко Спасоски
Владимир Крстевски или попознат во јавноста како Франц од „Нокаут“, кој долго време живее надвор од Македонија, заедно со својата сопруга Ема и ќеркичката го...
Култура Некатегоризирано

Разговор со Дивна Љубојевиќ: Да се биде свој во сите услови 

Сузана Спасиќ
Дивна Љубојевиќ, родена во Белград, како десетгодишно дете почнала да учи пеење во хорот на Манастирот Ваведење во Белград. Студирала музика на Музичката академија во...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Слободен печат
Музичарот Владимир Крстевски-Франц стана татко. На својот Фејсбук профил, тој објави дека на први јуни, неговата сопруга Ема ја родила ќерката Мелоди. -На 1 јуни...