-6 C
Скопје

ФОТО+ВИДЕО: Во мобилниот телефон кој му го донеле на сервис нашол 100 долари и молба – Кажете и на мојата жена…

Еден сервисер на мобилни телефони на ТикТок ја сподели пораката која ја пронајде во мобилниот телефон кој еден пар му го донел на поправка.

„Муштеријата дојде со неговата жена и донесе iPhone на поправка. Им кажав дека ќе го поправам, но кога го отворив, внатре го пронајдов ова“, објасни тој во видеото.

Во мобилниот телефон пронашол 100 долари и молба на жената да и каже дека телефонот не може да се поправи.

Фото: Принтскрин/ТикТок

„Ве молам кажете и на мојата жена дека мобилниот не може да се поправи. Таа сака да ја провери листата со повици. 100-те долари се за вас, Ви благодарам“, стои во пораката.

Вработениот бил во дилема што да направи, но не сакал лично да се вмеша во нивните проблеми.

Прочитајте и...  Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

Тој одлучил да не го поправа телефонот, а кога дошла жената и ја кажал целата вистина, по што таа му понудила 200 долари за тој да го поправи телефонот. Потоа кога дошол мажот, а сервисерот ја открил целата приказна, тој го нападнал. Погледнете ги видеата…

@maniwardaUnbelievable ##realationshipgoals ##husbandcheck ##cheater ##fyp ##foryou ##xyzbca♬ original sound – Maniwarda 👑

@maniwardaReply to @itsmaryyy24 Here’s part2 everyone was asking for.. ##cheaters ##rs ##fyp ##xyzbca

♬ original sound – Maniwarda 👑

Поврзани вести

Што треба да направите со искинати банкноти?

Слободен печат

На неговите шеги се смее цела Македонија: Дали го препознавате момчето од фотографијата?

СП.

ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Остави Коментар