ФОТО | Шон Пен сочно ја бакнува 20 години помладата девојка Олга

Фото: Profimedia/ Cobra Team / Cobra Team/ BACKGRID / Backgrid UK

Холивудскиот актер Шон Пен, ужива во времето поминато со својата 20 години помлада девојка Олга Коротјајева на романтично патување во Италија, пренесува „Пејџ Сикс“.

Новиот пар не успеа да се воздржи, па на улиците во Рим беа забележани како уживаат разменувајќи бакнежи и прегратки.

Фото: Profimedia/ Cobra Team / Cobra Team/ BACKGRID / Backgrid UK

Олга не се оддели од 63 годишниот актер, додека беа на шопинг во луксузните продавници на „Булгари“ и „Тифани“.

Фото: Profimedia/ Cobra Team / Cobra Team/ BACKGRID / Backgrid UK

Двајцата избраа лежерни, опуштени комбинации – Шон Пен носеше фармерки и црна, памучна маичка и спортска капа, додека Олга се одлучи за фармерки, бела спортска маица и црна чанта.

Пред помалку од една недела новиот љубовен пар беше забележан како го поминуваат времето на романтична вечера во Малибу, Калифорнија, а со ова патување во Италија ја потврдија својата љубов. Сè уште не се знае кога ја започнале својата романса, ниту колку долго се познаваат.

Фото: Profimedia/ Cobra Team / Cobra Team/ BACKGRID / Backgrid UK

Инаку, Олга е актерка и најпозната е по улогите во филмовите „Le bonheur“ од 2013 година, „Banking District“ од 2017 година и „Blast“ од 2021 година.

 

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот