Tag : шон пен

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Шон Пен тајно се ожени со 31 година помлада девојка! (ФОТО)

Слободен Печат
Холивудскиот актер Шон Пен (59)  по трет пат стапи во брак со Леила Џорџ (28) со која неколку години беше  е веќе во врска. „Презадоволни...
Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Слободен печат
Познатата актерка во интервју во емисијата „Entertainment Tonight“ изјавила дека веќе подолго време е во потрага по емотивно компатибилен партнер, но дека нема заинтересирани кандидати....