ФОТО/ Рајан Рејнолдс ужива во семејната идила: Пресреќен е како татко на три девојчиња

Популарниот актер со сопругата Блејк Лајвли има три прекрасни ќерки, Џејмс, Инес и Бети, и иако никогаш не се надевал дека ќе биде опкружен само со женски деца, денес тврди дека е пресреќен и тоа не би го менувал за ништо на светот.

– Сакам да бидам татко на моите девојчиња. Имам три ќерки, а всушност никогаш во милион години не би рекол дека тоа ме чека. Доаѓам од семејство каде сите деца беа машки. Имам тројца постари браќа. Засега за мене да бидам татко на девојчиња е прекрасно искуство и едноставно уживам во тоа – вели Рејнолдс.

Profimedia

Холивудскиот заводник, кој е во брак со една од најзгодните актерки, Блејк Лајвли, открива која е тајната на складниот семеен живот што го води. Покрај тоа се обиде да објасни што значи да се биде добар татко.

Прочитајте и...  Како подготвеноста во градинките им помага на децата во целиот образовен процес

Најважно е да се биде присутен. Се обидувам ништо да не пропуштам. Со Блејк никогаш не сме разделени кога одиме да снимаме филмови, секогаш заедно патуваме на секоја локација каде што се одвива снимањето. Мислам дека тоа е клучен момент. Заедно сме колку што можеме, си помагаме еден на друг и едноставно уживаме. Многу сум тажен кога сум разделен од моите девојки – изјави 44-годишникот.

EPA/MIKE NELSON

Со убавата Блејк, Рејнолдс е во брак од 2012 година и заедно ги имаат петгодишната Џејмс, четиригодишната Инес и едногодишната Бети.

Ѕвездата на филмот „Дедпул“ потоа откри дека не му пречи да прави женски работи и да си игра со женските играчки на неговите девојчиња.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Сара Мејс плачеше во емисија во живо!
EPA/MIKE NELSON

Поврзани вести

ФОТО: Погледнете каква убавица има покрај себе фудбалерот Дарко Велковски!

Васко Спасовски

ВИДЕО: Сара Мејс плачеше во емисија во живо!

Слободен Печат

Во „Круната“ изоставен најголемиот скандал, вооружениот обид за киднапирање на принцезата Ана

Слободен печат

ФОТО: Една од најплатените и најубави жени во Холивуд наполни 36 години – Да се потсетиме како се менуваше таа низ годините

Слободен Печат

ВИДЕО| Џенифер Лопез и Малума на Американските музички награди: Танчерите со маски, а тие посекси од кога било!

Слободен Печат

ФОТО| Најпосакуваниот актер на светот во доброволна акција: Бред Пит ја покажа хуманоста на дело

Слободен печат

Остави Коментар