13 C
Скопје

Tag : блејк лајвли

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Блејк Лајвли ќе го режира и ќе глуми во новиот филм на „Netflix“ насловен „Lady Killer“

Слободен Печат
Американската актерка Блејк Лајвли ќе режира и ќе глуми во долгометражната адаптација на стрипот „Lady Killer“ на „Dark Horse Comics“, кој наскоро ќе пристигне на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Рајан Рејнолдс во улога на фризер: Многу жени се воодушевија од сопругот на Блејк Лајвли

Слободен печат
Љубовта се изразува на различни начини, вклучително и некои навидум обични дела што мажите ги прават за своите жени. Актерката Блејк Лајвли откри дека нејзиниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО/ Рајан Рејнолдс ужива во семејната идила: Пресреќен е како татко на три девојчиња

Слободен печат
Популарниот актер со сопругата Блејк Лајвли има три прекрасни ќерки, Џејмс, Инес и Бети, и иако никогаш не се надевал дека ќе биде опкружен само...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Прекрасната Блејк Лајвли во панталони кои одговараат на секоја фигура: Актерката е вистинска модна кралица! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерката Блејк Лајвли привлекува внимание со својот моден избор каде и да се појави. Така беше и овој пат. Имено, актерката сподели фотографија на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хуманоста на дело: Познати кои донирале пари за борба против вирусот

Слободен печат
Се чини дека ситуацијата со пандемијата од коронавирусот буди во нас чувства, кои претходно можеби не сме ги препознавале. Сакаме да признаеме или не, самата...
Забава Магазин

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли ја објави првата фотографија по породувањето

Слободен печат
Блејк Лајвли летово се породи во тајност и роди ќеркичка, чие име сè уште не ѝ е познато на јавноста. После породувањето таа вешто се...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Прекрасната актерка Блејк Лајвли (32), сопругата на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, изненади многумина кога го избриша својот инстаграм-профил. Блејк...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Слободен Печат
Тие двајца се дефинитивно кралот и кралицата на интернетот, а и еден од омилените холивудски парови. Познатите актери Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се познати...
Еспресо Убавина

НЕВЕРОЈАТНА ТЕХНИКА НА КИНЕСКИТЕ АСТРОЛОЗИ: Што откриваат бенките за нашата судбина?

Слободен печат
Бенките се мапа на нашата личност и показател на иднината, тврдат кинеските астролози. Симон Вонг состави „Краток водич за бенки“ наведувајќи во него што претставуваат...