13 C
Скопје

Tag : рајан рејнолдс

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Доаѓа новиот трилер „Hitman’s Wife Bodyguard“ со Рајан Рејнолдс, Селма Хајек и Семјуел Л. Џексон

Слободен Печат
Обожавателите на холивудски трилери ќе имаат шанса да уживаат во нов филм со одлична актерска екипа. Имено, вчера излезе официјалниот трејлер за новиот холивудски блокбастер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Рајан Рејнолдс се пошегува на сметка на теоретичарите на завери: Ми вбризгаа 5Г

Слободен печат
Холивудската ѕвезда Рајан Рејнолдс објави на социјалните мрежи дека се вакцинирал против коронавирусот. Како што наведе во шегата, му вбризгале 5Г мрежа. Рајан објави фотографија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Рајан Рејнолдс во улога на фризер: Многу жени се воодушевија од сопругот на Блејк Лајвли

Слободен печат
Љубовта се изразува на различни начини, вклучително и некои навидум обични дела што мажите ги прават за своите жени. Актерката Блејк Лајвли откри дека нејзиниот...
Спорт Фудбал

Холивудски ѕвезди си купија фудбалски клуб од Велс

Слободен печат
Рејнолдс и Мекилејни ги откупија акциите од Унијата на навивачи на Рексам а според договорот ќе вложат и два милиони фунти во клубот. Во соопштението...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО/ Рајан Рејнолдс ужива во семејната идила: Пресреќен е како татко на три девојчиња

Слободен печат
Популарниот актер со сопругата Блејк Лајвли има три прекрасни ќерки, Џејмс, Инес и Бети, и иако никогаш не се надевал дека ќе биде опкружен само...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Рајан Рејнолдс ќе стане сопственик на фудбалски клуб: За 2 милиони долари го купува од навивачите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Рајан Рејнолдс (43) е заинтересиран да го купи фудбалскиот клуб Врексам АФЦ, а како што се зборува, тој веќе имал состанок на кој биле прецизирани...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Рајан Рејнолдс на комичен начин опиша какво е чувството кога се тестирате за коронавирус

Слободен печат
Актерот Рајан Рејнолдс се враќа на работа, односно продолжува со снимањето на филмот „Red Notice“, откако беше прекинато во март, поради пандемијата на коронавирусот. Се...
Еспресо Шоу биз

Фотографиите од венчавката на славниот пар тргнати од интернет: На тоа место се случувале ужаси! (ФОТО)

Слободен печат
Блејк Лајвил (32) и Рајан Рејнолдс (43) се венчаа во 2012 година во Јужна Каролина на „Boone Hall“ плантажата на која е снимен познатиот филм...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Прекрасната актерка Блејк Лајвли (32), сопругата на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, изненади многумина кога го избриша својот инстаграм-профил. Блејк...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Слободен Печат
Тие двајца се дефинитивно кралот и кралицата на интернетот, а и еден од омилените холивудски парови. Познатите актери Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се познати...